ЦСКА-София записа много престижна победа, макар и в контрола  на

...

ЦСКА-София удари Зенит на Роберто Манчини

ЦСКА-София записа доста влиятелна победа, въпреки и в контрола  на австрийска земя. " Червените " удариха 2:1 съветския гранд Зенит, който от това лято назначи за треньор италианската легенда Роберто Манчини.

В началото Зенит позволи две груби неточности в защита, само че Каранга изигра калпаво обстановките. Руснаците същшо дадоха отговор с два пропуща на Кокорин.

В 16-ата минута Китанов мазета калпаво центриране отляво, а за Панюков не бе проблем да вкара при добавката от 3-4 метра. Само 180 секунди по-късно Ернани стреля отдалеко, Китанов мазета, само че Панюков този път изпусна да вкара с добавка.

Последваха минути на ЦСКА-София. Първо Каранга получи отличен пас и стреля, Лудигин мазета топката, която се удари в напречната греда и се върна при аления нападател, който вкара, само че реферът анулира попадението поради извънредно противоречива засада.

Секунди по-късно защитник на Зенит позволи груба неточност при връщане към своя вратар, защото Каранга му пресече паса, само че след това не съумя да преодолее съветския пазач, останал очи в очи с него.
Източник: offnews.bg